"Posttravmatik Kaynamama, Deformite ve Enfeksiyon" Eğitim Toplantısı

 
Değerli Meslektaşlarımız,
Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD) Ortopedik Travma Şubesi tarafından, 29 - 30 Ekim 2010 tarihinde, “Posttravmatik kaynamama, Deformite ve Enfeksiyon” konulu eğitim toplantısı İstanbul-Şişli Florence Nightingale Hastanesi Konferans Salonu’nda düzenlenecektir. Bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere, yurtdışından ve yurtiçinden konularında uzman davetli konuşmacılar toplantıda bir araya gelecektir.
Toplantı içeriğinin büyük bölümünü teorik anlatımlar dışında kendi dalında tecrübeli meslektaşlarımızın olgu sunumları ve bu olgular üzerinde tüm katılımcıların da iştirak ettiği interaktif tartışma içermektedir. Ana tartışma konuları deformite planlamasında dijital görüntüleme ve bilgisayar yardımı, intraoperatif torsiyon ve dizilim kontrolü, post-travmatik kifotik deformiteler, güvenli ve kolay gigli teli geçirme teknikleri, post-travmatik pediatrik büyüme sorunları, post-travmatik ayak kaynamama ve deformiteleri ve ayrıca uzayabilen intramedüller çiviler ve diğer yeni ileri teknikleri içermektedir. Sizlerin interaktif katılımı ile bu toplantının çok daha güzel hale geleceğini ve katılımcılarına daha faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlerle bu toplantıda bir araya gelebilme dileğiyle…
Prof. Dr. Kemal Aktuğlu
TOTBİD Ortopedi Travma
Şubesi Başkanı
 

 

Eğitim Toplantısı Başkanı;
Prof. Dr. Metin Küçükkaya (mkucukkaya@yahoo.com)
 
Eğitim Toplantısı Sekreteri;
Op. Dr. H. Yalçın Yüksel (hyyuksel@hotmail.com)
 
 
KAYIT ve İLETİŞİM
Nermin Ünal
Tel          ; 0312 436 11 40
Faks        ; 0312 436 27 16
 
EĞİTİM TOPLANTI PROGRAMI için lütfen tıklayınız...
 
  • Eğitim toplantısı katılımcı sayısı 100  kişi olarak sınırlandırılmıştır.
  • Toplantı kayıtları başvuru önceliğine göre yapılacaktır.
  • Eğitim toplantısı kayıt ücreti 150 TL(KDV dahil)’dir. Kayıt işleminin tamamlanabilmesi için, başvuru formunun ve kayıt ücreti banka dekontunun yukarıda belirtilen faks numarasına ya da e-mail adresine gönderilmesi gereklidir. 
 
Ödeme Bilgileri;
Banka Bilgileri      : Finansbank Bilkent Şubesi
Hesap Adı             : Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği İktisadi İşletmesi
Hesap No              :  22497938
IBAN No                : TR74 0011 1000 0000 0022 4979 38
 
Dikkat Yorum yazmak için tıklayınız

Yorumlar

29.10.2010