11. AYAK ve AYAK BİLEĞİ CERRAHİSİ KURSU

Değerli Meslektaşlarım,

11. Ayak ve Ayak bileği cerrahisi kursu her zaman olduğu gibi hem asistan eğitimindeki eksiklere yönelik olarak asistan eğitimine katkıda bulunmak amacıyla hem de ayak ve ayak bileği cerrahisine ilgi duyan meslektaşlarımıza güncel hastalıkların tanı ve tedavi algoritmaları ile ilgili bilgi vermek niyetiyle planlanmıştır.

11 yıldır kurslarımıza sayısız yabancı misafirimiz katkıda bulundu. Şubemizin kuruluş yılından bu yana şube başkanları yönetim kurulu üyeleri ve diğer üyelerin desteği ile son derece çağdaş, kapsamlı ve eğitici kurslar düzenlendi. Amerika ve Avrupa dan ortopedi ve podiatri ile uğrasan üst düzey eğiticiler ülkemize geldiler. İki günlük kursta, ayak ve ayak bileği muayenesinden en çok karşılaşılan ayak ve ayak bileği cerrahisi sorunlarının tedavilerine,  8 oturumda 55 adet konuşma yapılacaktır.

Bilim insanları ve toplumun akil liderleri olarak düşünmeye, üretmeye, araştırmaya devam etmek zorundayız. Bu bağlamda hastalarımıza daha kaliteli ve güncel sağlık hizmetini vermek amacıyla hepinizi kursumuza davet eder, sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Kursa göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.Sekreter
Op. Dr. Emre Baca


Kurs Başkanı
Prof. Dr. Mustafa Ürgüden


Point Hotel Taksim, İstanbul

Program için tıklayınız

Başvuru formu için tıklayınız

Tek gün kurs başvurusu için tıklayınız

Kayıt - İletişim 
Davut Avcı
Tel: 0312 436 11 40
Faks: 0312 436 27 16
E-posta: davut@totbid.org.tr

Dikkat Yorum yazmak için tıklayınız

Yorumlar

23.09.2016