EFORT TRAVELING FELLOWSHIP 2010

 

Sayın Meslektaşlarım,
 
10.11.2009 tarihinde EFORT’tan gelen elektronik postada EFORT 2010 Bahar Dönemi “Traveling Fellowship” ülke adaylarının 12 Şubat 2010 tarihine kadar belirlenmesi istenmiştir.
 
“Traveling Fellowship” programı 16 – 22 Mayıs 2010 tarihlerinde Danimarka’da yapılacaktır. EFORT Traveling Fellowship bahar dönemi başvurusu için; 15 Ocak 2010 tarihine kadar nermin@totbid.org.tr adresine başvuruların elektronik posta ile gönderilmesi gerekmektedir. Yönerge aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Buna uygun olarak kliniğinizin / anabilim dalınızın adayını bildirmenizi rica ederim.
 
 
Prof. Dr. Ünal Kuzgun
TOTBİD Yönetim Kurulu Başkanı
 
EFORT Travelling Fellowship Yönergesi
 
1.         Başvuru ön koşulları:
 
a.         Son sene asistanı olmak
b.         İyi derecede İngilizce bilmek (KPDS B ve üstü)
c.         Anabilim Dalı veya klinik tarafından teklif edilmek
 
2.         Başvuru şekli
a.         Her eğitim birimi sadece bir aday gösterebilir
b.         Adayın başvuru ön koşullarını sağladığını belgeleyen evrak (Klinik direktörü tarafından yazılmış referans mektubu, KPDS sonuç belgesi) ve adayın özgeçmişi TOTBİD Genel merkezine elektronik posta olarak (nermin@totbid.org.tr) yollanır.
c.         Son başvuru tarihi, 15 Ocak 2010’dur.
 
3.         Başvurular, TOTBİD EFORT temsilcileri ve 1 Yönetim Kurulu üyesi tarafından oluşturulan 3 kişilik bir Jüri tarafından değerlendirilerek, 10 gün içinde sonuçlandırılır ve seçilen aday ilan edilir.
 
4.         Adayın Türkiye ile Programın gerçekleştirileceği ülke arasındaki ulaşım masrafları TOTBİD tarafından karşılanır. Programın gerçekleştiği ülkedeki harcamalar (konaklama, yemek), o ülke derneğine aittir.
Dikkat Yorum yazmak için tıklayınız

Yorumlar

15.11.2009