II. Dirsek Artroskopisi Kadavra Kursu

II. Dirsek Artroskopisi Kadavra Kursu

Sayın Meslektaşlarımız,
Omuz ve Dirsek Cerrahisi Derneği (ODCD) olarak 11-12 Haziran 2010 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim ve Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dal’larının işbirliği ve katkılarıyla Klinik Anatomi Araştırma ve Uygulama Merkezinde 2. DİRSEK ARTROSKOPİSİ KADAVRA KURSU düzenlenecektir.Zor ve komplikasyonları olabilecek dirsek artroskopisi konusundaki bu kurs; öncelikle bu konuyla ilgilenen, sınırlı sayıda katılımcının katılacağı bir ileri eğitim kursu tarzında planlanmıştır.Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz kursa yoğun ilgi gösterilmiş ve birçok meslektaşımızın başvurmalarına rağmen katılmaları mümkün olmamıştır.
 
Bu yıl da tekrar başvurmaları halinde geçtiğimiz yıl katılamayan meslektaşlarımıza ve geçen yıl katılmamış olan ODCD aktif üyelerine öncelik tanınacaktır.
 
İki gün sürecek kursun ilk günü teorik, ikinci gün ise tamamen pratik uygulamalara ayrılmıştır. Pratik uygulamalarda kadavra üzerinde dirsek artroskopi uygulamalar› ve artroskopi sonrası da disseksiyon uygulamaları planlanmıştır.
Programın detayı aşağıda verilmektedir. Kursa kayıt ücreti 500 (beşyüz) TL olarak belirlenmiştir.
 
Başvurular ve konaklama için danışmanlık hizmeti için sayın Ayben Kokum’a aşağıda belirtilen iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz. 15 Nisan 2010’a kadar başvurular kabul edilip değerlendirilecek ve katılımları onaylanan meslektaşlarımız ile temasa geçilecektir.
 
Verimli bir kurs geçirmeniz dileği ile saygılarımızı sunarız.
 
 
Prof. Dr. Işık Akgün
ODCD Başkanı
 
Prof Dr. Mehmet Demirhan
Kurs Başkanı
 
Dr. Ata Can Atalar
Kurs Sekreteri
 
Başvuru için:
Ayben Kokum Kongre Organizasyon ve Danışmanlık KORUKENT YOLU AKAR SOKAK YILDIZ B BLOK D:36 1 LEVENT 34340 İSTANBUL
 
TEL:  212 267 04 79
FAX:  212 274 23 04
 
 
 
 
Dikkat Yorum yazmak için tıklayınız

Yorumlar

9.04.2010