ISCO 2015 Kongresi

Sayın Meslektaşlarım,

Çocuk Ortopedisi Derneği’nden gelen toplantı duyurusu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Saygılarımla, 

Prof. Dr. Sait Ada
TOTBİD Başkanı 

 

Değerli meslektaşlarımız,

Çocukluk çağı ortopedik sorunları, tüm ortopedistlerin bir şekilde müdahil oldukları ve temel bilgilerle donanmalarını gerektiren  bir uzmanlık alanıdır. Çocuk ortopedisi, son 10 yıl içinde, çok hızlı bir gelişim göstermiş, temel kavramlar ve yaklaşımlarla ilgili ciddi değişimler yaşanmıştır.  

Yıllardır güncel bilgilerin siz değerli meslektaşlarımıza aktarılmasına yönelik pekçok eğitsel etkinliğe önderlik etmiş Derneğimiz, 6-7 Şubat 2015 tarihlerinde çok önemli bir toplantıya ev sahipliği yapacaktır. Sempozyum TOTBİD ve EPOS tarafından da desteklenmektedir.

Çocuk ortopedisinin uluslararası liderlerinin konuşmacı olarak katkıda bulunacakları bu toplantıda, temel kavramlar güncel gelişmeler ışığında tartışılacaktır.  İki günlük yoğun programla, bilgilerimizi tazeleme ve güncelleme imkanı elde etmeyi, günlük pratiğimizde karşılaştığımız pek çok soruya yanıt bulmayı umut ediyoruz. 

Her düzeyde ortopedistin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu özel toplantıya katılımınızı bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz. 

ISCO15 Düzenleme Komitesi 

Toplantıyla ilgili bilgilere ISCO15.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Dikkat Yorum yazmak için tıklayınız

Yorumlar

6.01.2015