Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

Değerli Meslektaşlarımız, 

TOTBİD – TOTEK’ in 2004 yılından itibaren düzenli olarak gerçekleştirdiği Temel Bilimler ve Araştırma Okulu’nun 24.’sü, 24 – 25 Şubat 2024 tarihlerinde Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ev sahipliğinde yapılacaktır. Temel Bilimler ve Araştırma Okulu ders programına ve başvuru formuna https://totbid.org.tr/tr/icerik/duyurular/24-temel-bilimler-ve-arastirma-okulu-2736 bağlantısından ulaşabilirsiniz. 

TOTBİD Yönetim Kurulunun kararıyla sayıları giderek artmakta olan ve Okul’un odak noktasını oluşturan 1. ve 2. Yıl uzmanlık öğrencileri ile TBAO’ya daha önce katılamamış tüm uzmanlık öğrencilerine ulaşabilmek adına bu yıl da 2023 yılında olduğu gibi fiziki katılımlı olarak Eylül ayı içerisinde İstanbul’da ikinci bir Temel Bilimler ve Araştırma Okulu’na yanısıra  olarak iki adet online katılımlı tarihleri daha sonra duyurulacak olan Okul gerçekleştirilecektir.

Kursiyerlerin kayıt ve konaklama giderleri TOTBİD tarafından karşılanacak olup, katılmak isteyen uzmanlık öğrencilsi adaylarımızın 15 Ocak 2024 tarihine kadar selin@totbid.org.tr adresine bilgilerini bildirmelerini rica ederiz. 

Saygılarımızla,

Dr. Mehmet Demirhan
TOTBİD Yönetim Kurulu Başkanı

Dr. Kaya Akan 
TOTEK Yönetim Kurulu Başkanı

Dr. Erman Ceyhan 
TBAO Ankara Başkanı 

 

24. TBAO ANKARA PROGRAMI

24. TBAO BAŞVURU FORMU

GİZLİLİK POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ- 24. TBAO

© Tüm hakları Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’ne aittir.
Loading...

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...