Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

   
  Başkan
Dr. Mehmet Demirhan 
mdemirhan@totbid.org.tr

 
 
Bir Önceki Başkan 
Dr. Cem Nuri Aktekin 
cnaktekin@totbid.org.tr
Başkan Yardımcısı 
Dr. Güzelali Özdemir 
guzelaliozdemir@totbid.org.tr
Genel Sekreter 
Dr. Mahmut Kalem 
mkalem@totbid.org.tr
 

Sayman
Dr. Osman Tecimel 
otecimel@totbid.org.tr
Üye
Dr. Ahmet Murat Bülbül 
mbulbul@totbid.org.tr
Üye 
 Dr. Ali Erşen 
aersen@totbid.org.tr
 

Üye 
Dr. İrfan Esenkaya 
iesenkaya@totbid.org.tr
Üye 
Dr. Önder Kalenderer 
okalenderer@totbid.org.tr
Üye 
Dr. Tülin Türközü 
tturkozu@totbid.org.tr

 

© Tüm hakları Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’ne aittir.
Loading...

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...