Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

Değerli Meslektaşlarım,

TOTBİD Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Şubesinin önemli aktivitelerinden olan ve her yıl gerçekleştirilen “ Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Kursu’ nun “  12. si 22-23 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul ‘ da Taksim Point Hotel ‘ de gerçekleştirilecektir.

Hedef kitle asistanlar ve bilgilerini yenilemek isteyen uzmanlar olup; ayak ve ayak bileğinin popüler konuları kursta sistematik olarak sunulacaktır. Bu kurs ayrıca TOTEK tarafından asistan eğitimi süresince alınması gerekli zorunlu kurslar içerisinde de yer almaktadır.

Şu ana kadar düzenlenen 11 kursa katılan konuk misafirlerimiz çok değerli katkıda bulundular.  Bu yıl düzenlediğimiz 12. Kursa,  ABD ‘ nin önde gelen Ayak ve Ayak Bileği Cerrahlarından Selene G. Parekh (Durham, North Carolina) katılarak deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.

İki gün sürecek kursta sekiz oturumda ayak ve ayak bileği cerrahisinde temel kavramlar, travmaları, spor yaralanmaları, bağ ve tendon yaralanmaları, artrozlar, nöromuskuler hastalıklar, sık görülen diğer patolojiler ve halluks valgus güncel bilgilerle detaylı sunulacaktır.

Değerli meslektaşlarım, büyük özveriyle hazırlanan ve ülkemizdeki konusunun tek ve özgün etkinliği olan bu kursa katılımınız bizlere onur verecektir. Katılarak vereceğiniz katkıya şimdiden teşekkür eder; saygılarımızı sunarız.

Sekreter
Doç. Dr. Kaya Akan

Kurs Başkanı
Prof. Dr. Ahmet Turan Aydın


Kurs programı için tıklayınız.


Kurs başvuru formu için tıklayınız.

12. AYAK ve AYAK BİLEĞİ CERRAHİSİ KURSU 

22 - 23 EYLÜL 2017

Point Hotel Taksim - İSTANBUL

Kayıt - İletişim 

Davut Avcı
Tel: 0312 436 11 40 - 204
Faks: 0312 436 27 16
E-posta: davut@totbid.org.tr

© Tüm hakları Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’ne aittir.
Loading...

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...