TBAO 2010

 

Değerli Meslektaşlarım,
 
TOTBİD-TOTEK’in gerçekleştirdiği en önemli eğitim etkinliği olan Temel Bilimler ve Araştırma Okulu’nun (TBAO) sekizincisi 17-20 Şubat 2010 tarihlerinde Gülhane Askeri Tıp Akademisi Bilkent TSK Rehabilitasyon Merkezinde, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ortopedi ve Travmatoloji AD Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.
 
Okulun hedef kitlesi asistanlar olmakla birlikte etkinlik tüm TOTBİD üyelerimizin katılımına açıktır. Bu kursta Temel Bilimler, Araştırma İlke ve Yöntemlerinin gözden geçirilmesi ve bilgilerin pekiştirilmesi amaçlanmıştır. TBAO’u TOTBİD-TOTEK tarafından asistan eğitiminde temel eğitim olarak kabul edilmiş ve katılım önerilmektedir. Orthopaedic Basic Science kitabının üçüncü baskısını temel alan bu okulda TOTBİD-TOTEK Çekirdek Eğitim Programının temel bilimler konuları işlenecektir. Sekizinci TBAO’na Orthopaedic BasicScience kitabının editörlerinden ve Journal of Orthopaedic Research dergisinin editörlerinden Dr. Joseph Buckwalter eğitici olarak katılacaktır.
 
Temel Bilimler ve Araştırma Okuluna katılacak uzman ve asistanların ulaşım, konaklama, katılım ve sosyal etkinlik giderleri TOTBİD tarafından karşılanacaktır. Okula katılım sayısı kısıtlı olduğundan her klinikten en fazla 2 aday isminin 15 Ocak 2010 tarihinden önce TOTBİD’e bildirilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Kayıt için TOTBİD merkezine (0.312.4361140) ulaşmanızı önemle rica ederiz.
 
Gösterdiğiniz duyarlılığa teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
 
Saygılarımla
 
Prof. Dr. Feza Korkusuz
TOTEK Yönetim Kurulu Başkanı

PROGRAM İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Dikkat Yorum yazmak için tıklayınız

Yorumlar

17.11.2009